Rögar Tıkanıklığı

Rögar açma için özel ithal ettiğimiz kanal görüntüleme cihazlarımız ile bilgisayarlı olarak kanal tıkanıklığını tespit ediyor ve garantili bir şekilde onarıyoruz.

İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerine 7/24 rögar açma hizmetimiz bulunmaktadır.

Rögar, atık ve temiz su tesisat sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan rögarda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Rögar sistemleri, yoğun kullanıma bağlı olarak zaman zaman tıkanarak size sıkıntı yaşatabilir. Konut, işyeri, site gibi yaşam alanlarındaki problemli pis su atıkları, ve bunları şehir hatlarına bağlayan kanallara ait tıkanıklıkları, kırıp dökmeden, teknolojik aletlerle görüntüleyip açabilirsiniz. Yağ, kir tabakası oluşmuş boruların temizlenmesi, kök, paçavra, saç gibi birikintilerin yarattığı tıkanıklıkların açılması işlemi için doğru firmayla çalışabilirsiniz.

İmalattan ya da tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, rögar tıkanıklığı açma  giderlerini tahrip etmeden  atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden firmalar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz. Özellikle çok yağmur yağdığı anlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda rögarda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız.

Rögar konusunda şehir içi alt yapı alanlarında periyodik olarak yapılması gereken rögar temizleme işlemi, yapılmadığı takdirde tıkanmalara neden olur. Uzman ekipler sayesinde özel görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklığın nedeni belirlenir, basınç sistemiyle ve son teknolojik aletlerle tıkanıklıklar temizlenir.

Pis su atıklarının yarattığı sorunlardan kurtulmak için aldığınız profesyonel, donanımlı müdahale ekipleri sayesinde rögar tıkanıklığı açma ve onarımı, drenaj borusu ve sistemi tıkanıklığı açma, rögar tıkanıklığı açma hizmetlerini kısa sürede uygun fiyatlara alabilirsiniz.