Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı, yoğun kullanımı olan banyo ve mutfaklarınızda sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bozuk muslukların yarattığı su sızıntılarının tamir edilmesi, lavabo içinde biriken tortuların temizlenmesi gereklidir.

‘Lavabo tıkanıklığı açma’ amacıyla üretilen lavabo açıcıları, farklı kimyasal bileşimlerden oluştuğundan tıkanıklıkları kısa sürede açtığı düşünülse de uzun vadede başka büyük sıkıntılara yol açarlar. Kötü kokulara neden olan lavabo tıkanıklığı açma işini profesyonellere bırakmak gerekir.İşinin ehli bir usta kalıcı bir çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul ilimizin her ilçe ve semtine son teknoloji cihaz ve uzman kadromuz ile himzet vermekteyiz. Ekibimiz özel lavabo tıkanıklığı açma cihazları ile sorunuzu garantili olarak çözemektedir.

Lavabolardaki tıkanmaların en büyük nedenleri, zamanla içinde biriken saç ve kıl gibi atıklardır. Ayrıca su borularından geçen kireç miktarının fazla oluşuyla su tesisatına zarar veren boruların içindeki yağ ve kir depolanması da tıkanmalara neden olur. Lavabo tıkanıklıklığı, süzgeçlerinden belli olmaktadır. Tadilat gerektirmeden basit çözümlerle bu dertten kurtulmanız da mümkün.

‘Tıkanık olan lavabo nasıl açılır’ diye düşünüyorsanız sorunlarınıza etkili ve kolay çözümler sunabilen deneyimli firmalar, iyi su tesisatçılarını size yönlendirip kırmadan dökmeden tamiratınızı yapmanızı sağlıyorlar. 7/24, tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuz her anınızda ekonomik bir şekilde hizmet alabileceğinizin keyfini yaşamaya ne dersiniz?

Lavabo tıkanıklığınızın oluşmaması için periyodik olarak giderler için lavabo açıcı kullanmalı, ileriki boyutlarda var olan sorunlarınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Uygun fiyat seçenekleriyle hareket eden firmalarla çalışmaya başlayın, tıkanıklılık dertlerinizle işinin uzmanları uğraşsın.

Lavabo Pis su Kırmadan  Robot Cihaz Yardımıyla Tuvalet – Lavabo Tıkanıklı Açma

Lavabo giderlerinizi fayans ve duvarlarınızı kırıp dökmeden  açıyoruz.Yurt dışından ithal robotla  lavabo tıkanıklılığı açma servisimiz İstanbul ve çevresine yaygın servis ağı ile hizmetinizdedir.Lavabonuz mu tıkandı , pis su gitmiyor mu  paniğe kapılmayın hiçbir yer

Kırmayan ve zarar vermeyen cihaz ile kolayca açılabilir .

EVİNİZE VEYA İŞ YERİNİZE ZARAR VERMEDEN ROBOT İLE TIKANIKLIK AÇMA

Lavabonuzun gideri mi ,tıkandı acil yardıma mı ihtiyacınız var ?Panik yapmayın  size vereceğimiz bilgiler yardımıyla lavabonuzu açabilirsiniz,veya tıkanmaktan koruyabilirsiniz.

TIKANIKLIK NASIL AÇILIR :

Lavabonuz yemek artıklarını,yağları ve katı cisimleri kesinlikle göndermeyin .bu cisimler ve artıkların sebep olduğu tıkanıkları ancak makine yardımıyla içinden çıkararak  mümkün olur.Lavabom tıkandı ne yapmalıyım.Firmamızdan teknik yardım alabilirsiniz.

-Kıl ,tüy vb. küçük atıklar lavabo pimaşının çapına bağlı olarak  5-7 arası ancak tıkar .borunuza yapışırak tutunan bu maddeleri kimyasal açıcılarla temizleye bilirsiniz.

-Pimaşlarınızı  yeni yaptırdıysanız  doğru döşendiğinden emin olun çünkü doğru döşenmeyen pimaşlar hem tıkanmaya hem de su sızıntısına sebep olur .

-Lavabonuz sürekli tıkanıyorsa marketlerde satılan lavabo açıcıları  sıcak  suyla  lavaboya dökebilirsiniz buda yeterli gelmiyorsa firmamızdan teknik servis isteyebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kanal görüntüleme kameralarına sahip olan firmamız RIDGID markalı ithal dedektörlü kameraları ekipmanlarına katan il firmadır.Gider borularınızda meydana gelen tıkanıklık

açıldıktan sonra mutlaka kamera ile bakarak tıkanıklığın açıldığına emin olun.Çoğu firmalarda kamera yoktur bunun için ucu fiyatlar verebilirler yada işi almak için kameramız var diyebilirler kesinlikle bunla kanmayınız.İstanbul’un Avrupa-Anadolu yakasına ve her bölgesine hizmetimiz vardır.Firmamızı arayıp randevu aldıktan sonra size verilen saat içinde ekibimiz orada olur ve tıkanıklık açılır.

Yaşamakta olduğumuz şehir hayatında bir çok zorluklarla karşılaşıyoruz.Bunlardan biride gider tıkanmalarıdır.Özellikle kapalı mekanlarda büyük sıkıntılar ve pis kokuya neden olabilir.Mutfak, banyo, tuvalet tıkanmaları evinizde çok rahatsız edici kokular oluşturabiliyor.Çoğu zaman ev hanımları lavoba aç gibi geçici kimyasal çözümler arıyor ama bu çözümler sadece geçici olarak kalıyor.

Aynı tıkanmalar büyük mutfaklara sahip lokantalar, restorantlar, pastaneler ve otellerde de meydana geliyor.Bu tıkanmalar pis koku oluşturmasıyla birlikte aynı zamanda da bakteri oluşmasınada neden oluyor.Sadece açtırmak değil açtırmayla da beraber sağlıklı bir şekilde temizlenmesi de gerekiyor.

Lavabo, küvet ve tuvalet giderleri içinde aynı sorunlar geçerli.Önceki yıllarda gider tıkanmalarını açmak sıradandı.Pimaşlarda oluşan tıkanıklar mikropları taşıyor ve pis kouya neden oluyordu.Profesyonel yardım almadan, her yeri kırıp dökerek bize uğraş ve zaman kaybı yaşatarak aynı zamanda pahalıya maal oluyordu.Artık işini iyi yapan profesyonel ekip ekipmanlarımız ile tıkanıkları kısa zamanda evinize veya işyerinize zarar vermeden kısa ir süre içinde açıyoruz.Eğer tıkanıklığınız açılmaz ise tıkanıklığın açılmamasına sebep olan bölgeyi noktasal tespit edip başka hiçbir yere kesinlikle zarar vermeden onarımını yapıyoruz.Bütün bu onarımını yaptıktan sonra görüntüleme cihazımız ile size hattınızı göstererek tıkanıklığın açıldığına emin olmanızı sağlıyoruz.Onarımını yaptıktan sonra eğer hattınız açılmadıysa ekiplerimiz oradan ayrılmıyor ve sorunu kesim çözüme oluşturana kadar çalışmalarını sürdürüyorlar.Kısacası biz AQUACİTY olarak çözülmesi zor bütün problemleri kesin bir sonuca ulaştırıyoruz.Bizim için İMKANSIZ bir sorun yoktur.

Açılmayan tıkanıklarınızı Özel dedektörlü kameralarımız ile noktasal tespit edip onarımınızı sadece o noktayı kırarak yapıyoruz.Lavabo ve eviye giderlerinizi bir yer kırmadan görüntülüyor tıkanıklık olan bölgeyi size gösteriyoruz.Süzgeç gider borusu lavabo borularnın veya küvet borusunun birleştiği noktada sıva altında bulunan çatal tıkanır.Çatalın tıkanmasıyla pimaşın içindeki su en alt seviyede kendini dışarı verir.Banyo giderleri yatay olduğu için tıkanma ilerde dahi olsa süzgeç en alt seviyede olduğu için lavabodan veya klozetten su kullandığınız zaman su süzgeçten geri çıkar.Buda sizi yanıltabilir.

Piyasada tıkanık açıyoruz diyen kişilerin firma olup olmadıklarına dikkat edin ve uzun süreli garanti veren şirketlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Ev veya iş yerlerinizdeki tıkanıklığı özel robotlar ile açıyoruz ve açılan gideri sizlere gösteriyor aynı zamanda bu tıkanıklığa neden olan sebepleri sizlere göstererek açıklıyoruz.Amerika’dan ithal RIDGID markalı dedektör kameralı tıkanıklık açma cihazları sadece AQUACİTY ekipmanları arasında bulunmaktadır.